GALERİYE DÖN
#

AVANTAJLARI

Diğer pencerelerinizde kullandığınız aynı profil ile volkswagen sürme doğrama üretebilirsiniz. Volkswagen sürme doğramanız, pencerelerinizle aynı profil ve aynı çıta detayına sahiptir.

Yalıtım olarak doğramınızdaki tüm özellikler aynen volkswagen sürme doğramanızda da vardır.

Su ve ısı yalıtımı çarpma conta olarak tabir edilen EPDM contalar vasıtasıyla olmaktadır. Buda size % 100 su ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Volkswagen sürme sistemlerde kıl conta kullanılmaz.

Aksesuar mekanizmasında maksimum sayıda kilitleme elemanı vardır. Buda size güvenli bir kilitleme sunar. Ayrıca maksimum seviyede hırsızlık güvenliği uygulanabilir.

Volkswagen sürme doğramanızı havalandırma pozisyonu olan düşey açılım (vasistas) konumunda kullanabilirsiniz.

Sıkışma contalı ve maksimum sayıda kilitleme elemanı olduğu için fırtınalı, çok yağmurlu bölgelerde maksimum yalıtım imkanı sağlar.

Volkswagen sürme kanat ağırlığı, kanat boyutu ve kullanıcı isteklerine bağlı olarak yarı ve tam otomatik olmak üzere iki adet farklı kullanıma sahiptir. Tam otomatik sistem büyük boyutlu volkswagen sürmelerde uygulanmakta olup kullanımı daha özen isteyen bir sistemdir.Yarı otomatik sistem ise kullanımı daha basit bir volkswagen sürme açılım sistemidir. Her iki sisteminde yalıtım özellikleri aynıdır. Boyuttan dolayı bir zorunluluk yoksa yarı otomatik volkswagen sürme önerilmektedir.